8312AYLFT
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Contact Now
8312AYLFT
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:12
Type : Fanout Buffer (Distribution)
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tape & Reel (TR)
Differential - Input:Output : No/No
Series : -
Input : LVCMOS, LVTTL
Supplier Device Package : 32-TQFP (7x7)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 250 MHz
Voltage - Supply : 1.6V ~ 3.465V
Package / Case : 32-LQFP
Output : LVCMOS, LVTTL
Operating Temperature : 0°C ~ 85°C
Number of Circuits : 1
Base Product Number : 8312A
Description : IC CLK BUFFER 1:12 250MHZ 32TQFP
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:12 250 MHz 32-LQFP