85210AY-31LF
ALIXIN STOCK (HONG KONG) CO., LIMITED
Contact Now
85210AY-31LF
Category : Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing Clock Buffers, Drivers
Ratio - Input:Output : 1:5
Type : Fanout Buffer (Distribution)
Product Status : Obsolete
Mounting Type : Surface Mount
Package : Tray
Differential - Input:Output : Yes/Yes
Series : -
Input : HCSL, LVDS, LVHSTL, LVPECL, SSTL
Supplier Device Package : 32-TQFP (7x7)
Mfr : Renesas Electronics America Inc
Frequency - Max : 650 MHz
Voltage - Supply : 3.135V ~ 3.465V
Package / Case : 32-LQFP
Output : HSTL
Operating Temperature : 0°C ~ 70°C
Number of Circuits : 2
Base Product Number : 85210A
Description : IC CLK BUFFER 1:5 650MHZ 32TQFP
Contact Now
Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1:5 650 MHz 32-LQFP